אודות

 

קצת עלינו

״החלטנו לקחת את נושא השכר על כל מרכיביו ולתת שירות בצורה המקצועית והטובה ביותר…״

חברת קול המס הוקמה בשנת 2009 והינה נותנת השירות המובילה בישראל למתן שרותי שכר, תפעול פנסיוני, חשבונאות ומיסוי.
החברה פועלת התחומים הנ"ל וכן ההתמקדות במתן שירות ומקצועיות הנה אור לדרכנו. בחברתנו מועסקים חשבי שכר אשר עברו את הבחינות והוסמכו על ידי לשכת רואי החשבון, יועצי מס, עו"ד, רו"ח,  כמו כן עובדינו מעודכנים באופן שוטף בכל הקשור לדיני העבודה, ביטוח לאומי,מס הכנסה,ביטוח פנסיוני ובכל הקשור לנושא הנוגע לשכר, חשבונאות ומיסים.

עיקר פעילות קול המס:
» שרותי שכר במיקור חוץ.
» תפעול פנסיוני ושירותי סליקה.
» מכללה למקצועות השכר והחשבונאות.

נושא השכר מהווה כיום נושא חשוב, רגיש וכן בעל מורכבות אשר על מנת לעמוד בכך יש צורך להיות מעודכן באופן רציף, חברות רבות הבינו את הצורך הנ"ל ונעזרות בחברתנו בנושא חשבות השכר כמיקור חיצוני, תפעול וסליקה פנסיוני,הפקת תלושים,בקרת שכר.בודק שבר מוסמך ועוד.

אנו בקול המס החלטנו לקחת את נושא השכר על כל מרכיביו ולתת שירות בצורה המקצועית והטובה ביותר הן בצד דיני העבודה והן בצד המיסוי.

בנוסף לצוות המקצועי ישנם אנשי שירות כגון צוות טלפניות  הנותנים שירות שוטף ללקוח ולהתאים לכל חברה את איש המקצוע הבקיא והמנוסה ביותר בתחומה, בחברה ישנם אנשי מקצוע אשר שנים עובדים בתחום ומול רשויות המס והמדינה ולכן תהליך העבודה הינו קצר ביותר וחד הרבה יותר.

תהליך העבודה אצלנו דורש שיתוף פעולה רב הן מצד הלקוח והן מצידנו וכמו כן שיתוף והבנה של שני הצדדים לכן כל תהליך העבודה הינו שקוף ללקוח.

אנו מזמינים אותך לפגישה אחד על אחד להתייעצות ללא כל עלות מצדך
הקפה עלינו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה